Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 18.10.2018, 22:27

Мелітопольська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 13 Мелітопольської міської ради Запорізької області

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2010 » Листопад » 27 » Вітаємо призерів та учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін!
20:46
Вітаємо призерів та учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін!

Біологія

Лень Максим 11 клас ІІІ місце Черченко Наталія Миколаївна

Англійська мова

Невмержицький Владислав 8 клас X місце Данько Тетяна Василівна

Плитниченко Єлізавета 9 клас IV місце Данько Тетяна Василівна

Історія рідного краю

Кольцов Артем 8 клас ІІІ місце Шарковська Людмила Михайлівна

Дериглазова Катерина 8 клас 7 місце Шарковська Людмила Михайлівна

Креслення

Купрій Юлія 11 клас 6 місце Стрелков Олександр Євгенович

Основи економіки

Лень Максим 11 клас X місце Кириченко Оксана Анатоліївна

Історія

Кольцов Руслан 8 клас 5 місце Шарковська Людмила Михайлівна

Німецька мова

Скалєух Богдан 7 клас IX місце Фаніна Надія Ярославівна

Ачкас Юлія  8 клас IV місце Філоненко Ольга Вікторівна

Українська мова і література

Скалеух Богдан 7 клас V місце Кочура Юлія Вікторівна

Островська Вікторія 7 клас VI місце Соловйова Наталія Леонідівна

Кольцов Руслан 8 клас VIII місце Байєр Олена Миколаївна

Російська мова і література

Власов Ілля 7 клас VI місце Тищенко Наталя Михайлівна

Струкова Яна 7 клас IV місце Тищенко Наталя Михайлівна

Старостенко Ірина 7 клас III місце Тищенко Наталя Михайлівна

Мироненко Дмитро 8 клас VI місце Пузанова Алла Олегівна

Бріцин Антон 8 клас III місце Пузанова Алла Олегівна

Кібалова Оксана 8 клас VI місце Пузанова Алла Олегівна

Ковнацька Ганна 10 клас IX місце Коваль Тетяна Олександрівна

Непогодін Олександр 11 клас III місце Тищенко Наталя Михайлівна

Фізика

Бондаренко Дмитро 8 клас ІІІ місце Плитниченко Лідія Олексіївна

Web-дизайн

Корнієнко Вадим 11 клас 4 місце Ченцов Олександр Миколайович

Непогодін Олександр 11 клас 4 місце Ченцов Олександр Миколайович

Географія

Бондаренко Дмитро 8 клас УІІ місце Замкова Людмила Григорівна

Труд

Овчаренко Вікторія 11 клас VІ місце

Тесля Гліб 11 клас 6 місце

Правознавство

Віденіна Ольга 9 клас 5 місце Шарковська Людмила Михайлівна

Фізична культура

Хілобоченко Андрій 11 клас 6 місце Батаєв Сергій Володимирович

Островська Юлія 9 клас 8 місце Суворова Людмила Олександрівна

Психологія

Данько Софія 11 клас IV місце Приймак Оксана Володимирівна


Категорія:
| Переглядів: 249 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Корисні посилання
Архів записів

Copyright MyCorp © 2018
Сайт створено у системі uCoz